Najnoviji tenderi na jednom mjestu

14.267 aktualnih mogućnosti za nove poslove

Servis moj-tender.hr detaljno Vas obavještava o javnim nabavkama uz individualizirani pristup stedeci Vaše vrijeme!

JAVNA NABAVA U REPUBLICI HRVATSKOJ

Opremanje zgrade DVD-a

Naručitelj: OPĆINA BILICE

Datum objave: 5.9.2026.

OPREMANJE I UREĐENJE PROSTORA SENZORNE SOBE U DJEČIJEM VRTIĆU RAČIĆI

Naručitelj: OPĆINA NOVA RAČA

Datum objave: 5.9.2026.

Izgradnja srednje-tlačne plinske mreže Dračevac - Stupe

Naručitelj: EVN Croatia Plin d.o.o.

Datum objave: 5.9.2026.

Radovi izgradnje i opremanja zelene infrastrukture na području općine Bale-Valle

Naručitelj: OPĆINA BALE - COMUNE DI VALLE

Datum objave: 5.9.2026.

Poštanske usluge

Naručitelj: KARLOVAČKA ŽUPANIJA

Datum objave: 4.9.2026.

Namještaj

Naručitelj: Sveučilište u Dubrovniku

Datum objave: 4.9.2026.

Prikaži sve

Regije

  • Glavni grad: Zagreb
  • Službeni jezik: Hrvatski
  • Predsjednik: Zoran Milanović
  • Površina: 123. po velicini
  • - ukupno: 56.542 km2
  • -% vode: 0,2%
  • Populacija: 124. po veličini
  • - gustoća: 75,8/km2
  • Valuta: Euro
  • Pozivni broj: +385
  • Vremenska zona: +1 UTC / +2UCT ljeti
  • Internetski nastavak: .hr

Vijesti

HZZ vaučeri za obrazovanje

HZZ vaučeri za obrazovanje

HZZ vaučeri omogućuju financiranje ili sufinanciranje programa obrazovanja ...

Više
Strateški plan ZPP / Ruralni razvoj (2023.–2027.)

Strateški plan ZPP / Ruralni razvoj (2023.–2027.)

Programi ruralnog razvoja i Strateški plan Zajedničke poljoprivredne politi ...

Više
HAMAG-BICRO mikro zajmovi

HAMAG-BICRO mikro zajmovi

HAMAG-BICRO mikro zajmovi namijenjeni su mikro i malim poduzetnicima koji ž ...

Više
Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost (FZOEU)

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost (FZOEU)

FZOEU objavljuje pozive i programe sufinanciranja za energetsku učinkovitos ...

Više